среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Сека призна: Немав доверба во Вељко, му ги проверував пораките на телефон (Видео)

Сека Алексиќ призна дека редовно му ги проверувала пораките на телефонот на својот сопург.

На почетокот на врската му ги читав пораките, беше искрена Сека.

За потсетување Вељко и Сека во брак 6 години, а своето судбоноцно ДА го кажаа во еден ресторан пред 150 гости.

Top