вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 122 ново

Разводот ѝ донесе нова љубов: Накова на седмо небо со мистериозен маж (ФОТО)

Александра Накова, која штотуку се разведе од кошаркарот Никола Гајдаџиев, има нова и среќна љубов. Старлетата објави фотографија со која на јавноста срамежливо ѝ се пофали дека посреќна во животот не била.

nakova

Накова не сака да коментира за разводот, но во едно интервју открива дека во животот не била посреќна и повљубена од сега.

 

Top