недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 84 ново

Разводот ѝ донесе нова љубов: Накова на седмо небо со мистериозен маж (ФОТО)

Александра Накова, која штотуку се разведе од кошаркарот Никола Гајдаџиев, има нова и среќна љубов. Старлетата објави фотографија со која на јавноста срамежливо ѝ се пофали дека посреќна во животот не била.

nakova

Накова не сака да коментира за разводот, но во едно интервју открива дека во животот не била посреќна и повљубена од сега.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top