среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Ем прво ем македонско – запросување на Евровизија (видео)

Јана Бурчевска, македонската претставничка на Евровизија, вечерва приреди многу изненадувања.

Јана Бурческа е бремена! (ВИДЕО)

Непосредно пред настапот, од видеоспотот кој ја најави, дознавме дека е бремена, за време на гласањето среќниот татко, музичарот Александар, со кого е во врска 2 години, ја запроси.

Јана му кажа „да“ на Александар

Првото запросување во историјата на Евросонг погледнете го во видеото.

Top