недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 11 ново

Елена Ристеска копнее: И јас вака еден ден (ВИДЕО)

elena-risteska-2Елена Ристеска многу време поминува со својата внука Делфина и често повторува дека таа е нејзиниот живот, ѝ ги полни батериите и ѝ го исполнува времето. Елена често објавува фотографии со малата Делфина, но овојпат објави видео со интересен коментар, во кој навестува нешто за што досега не зборувала.

Еве вака и јас еден ден.. 🙂

A post shared by E L E N A (@elenaristeskaofficial) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top