вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 8 ново

Потресно: Тања Савиќ прозбори за загубата на бебето

Пејачката Тања Савиќ неодамна се вратила од Австралија каде што живее со сопругот, па новинарите веднаш пронајдоа момент за да ја прашаат за абортусот што го имала.

Имено, во медимуте се пишуваше за губитокот на бебето на Тања, а пејачката наведува дека не сака да зборува за тоа , но не демантира.

– Колку и да ме е тешко, јас се трудам да останам позитивна и да продолжам понатаму – рекла Тања.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top