петок, 20 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Упс, Адриана Лима го повлече фустанчето и покажа малку повеќе (Фото)

Адриана Лима на на Мет Гала 2017 се појави на црвениот килим во провокативна црна тоалета со длабоко деколте. Но изгледа дека тоа не и’ беше доволно на манекенката, која позирајќи пред фоторепортерите, во еден миг го потегна фустанот, сакајќи да го отвори високиот шлиц и да покаже малку повеќе од голите нозе, но всушност убавата манекенка покажа и нешто повеќе…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top