сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 45 ново

Граѓаните порачаа: Платформа – НЕ, избори – ДА! (фото)

ДА за нови избори, НЕ за Тиранската платформа, стои испишано на еден од транспарентите на патот кон седиштето на СДСМ.

plat

nova

pljat-1

pljat-2

ide

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top