вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 91 ново

Граѓаните порачаа: Платформа – НЕ, избори – ДА! (фото)

ДА за нови избори, НЕ за Тиранската платформа, стои испишано на еден од транспарентите на патот кон седиштето на СДСМ.

plat

nova

pljat-1

pljat-2

ide

Top