четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 106 ново

Милан си ја отвори душата: Бев жртва на злоставување

Пејачот прв пат јавно прозборе за тешкотиите кои му се случиле во детството.

Милан Станковиќ оваа година ја одбележува првата деценија од неговата кариера, а неговото созревање пред камерите го одбележува и првата бобра во која сега за прв пат јавно зборува. За најновот број на Стори Милан си ја отвори душата и раскажа како бил жртва на малтретирање.

milan-stankovic stori

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top