понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 85 ново

Сообраќајка на раскрсницата кај Поликлиниката Букурешт (галерија)

Вечерва на раскрсницата кај Поликлиниката Букурешт се случи сообраќајка во која учествуваа две возила. Станува збор за возила од марката „Алфа ромео“ и „Пежо“.

18053132_10155603071047971_1459615925_o

Во моментов полицијата врши увид, а според очевидците настанала значителна материјална штета кај двете возила.

18090647_10155603071092971_1876619160_o

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top