четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Сообраќајка на раскрсницата кај Поликлиниката Букурешт (галерија)

Вечерва на раскрсницата кај Поликлиниката Букурешт се случи сообраќајка во која учествуваа две возила. Станува збор за возила од марката „Алфа ромео“ и „Пежо“.

18053132_10155603071047971_1459615925_o

Во моментов полицијата врши увид, а според очевидците настанала значителна материјална штета кај двете возила.

18090647_10155603071092971_1876619160_o

Top