петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 1 ново

Скандал на снимање на Пинкови Ѕвезди- првo ги крена нозе а потоа тргна по водителот

Водителот на Пинкови Ѕвезди се најде во непријата ситуација на за време на снимање на новата емисија.

Пејачката и член на жирито Маја Николиќ, искористи момент на невнимание и се качи на сцената, откако една натпреварувачка ја испеја нејзината песна, па Маја се залетела кон водителот Милан и пробала да го бакне во уста,сепак Милан успеа да ја избегне и на тоа прокоментира:

-Ве молам повеќе да не пеете песни од Маја зошто следен пат може и да ме силува.

Таа истотака сакајчи да се пофали со нејзините папучи, крена нога и го покажа меѓуножјето.

Top