сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 53 ново

Првпат во јавност, родителите на Жељко на роденденот на Коста (ФОТО)

IMG_0543-620x350
На прославата на третиот роденден на малиот Коста присуствуваа и родителите на Жељко, Весна и Бранислав, кои во октомври ќе станат повторно баба и дедо, но овојпат на близнаци.
Јована и Жељко го организираа роденденот на Ксот во игротека. Јована блескаше во елегантен фрн фустан, а Жељко ја следи со елегантен костум.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top