среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 90 ново

Првпат во јавност, родителите на Жељко на роденденот на Коста (ФОТО)

IMG_0543-620x350
На прославата на третиот роденден на малиот Коста присуствуваа и родителите на Жељко, Весна и Бранислав, кои во октомври ќе станат повторно баба и дедо, но овојпат на близнаци.
Јована и Жељко го организираа роденденот на Ксот во игротека. Јована блескаше во елегантен фрн фустан, а Жељко ја следи со елегантен костум.

Top