понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 29 ново

Жељко Јоксимовиќ денеска полни 45 години – оваа колешка јавно му честиташе и ги изненади сите!

zelko

Жељко Јоксимовиќ денеска го слави својот 45. роденден, а неговата колешка Северина му упати јавна честитка.

zelko2

Имено, таа на Инстаграм објави нивна заедничка фотографија  со кратка порака.

-Среќен роденден, тато – напиша Северина.

Жељко и Јована очекуваат принова. Покрај синот Коста (3) оваа брачна двојка ќе стане побогата за близнаци.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top