понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 1 ново

#Пензионер

За денешниве девојки идеален маж е пензионер, не живее со мајка му, има редовни примања и секогаш има време…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top