петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Да те

Интервју за работа у Неготино:
– Имате ли познавање од англиски јазик? …
– Да, имам…
– Употребете го “date” во реченица…
– Кај си бе date ебам.

Top