недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 8 ново

Сакала да си го смени презимето- еве како и се одмаздил сопругот(видео)

Еден маж од Санкт Петербург збеснал кога слушнал дека неговата сопруга сака да си го смени презимето, па и се одмаздил така што автомобилот и го наполнил со бетон.

Жената одлучила да го смени своето презиме поради наградната игра на локалниот супермаркет, а тој тоа го сфатил како голема навреда и предавство.

Казната била уништување на автомобилот кој своевремено и го подарил токму

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top