недела, 20 мај 2018 | Вести денес: 80 ново

Славниот готвач остана без прсти (ВИДЕО)

Познатиот готвач си ги сомлел прстите во блендер! Публиката во студиото останала во шок, а Гордон Ремзи само се шегувал.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top