понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 62 ново

Викторија Бекам петти пат трудна

Британските медиуми пишуваат дека познатата двојка Викторија Бекам и нејзиниот сопруг Давид Бекам се подготуваат за петто дете.

Ова го потврди и многу блиска пријателка на семејството Бекам, која и самата е трудна и чека петто дете. Викторија (42) наводно признала дека во исхраната го зголемила количеството на брокули и зеленчук богат со фолна киселина.

the-beckhams

Давид по раѓањето на ќерката Харпер во 2011 година се обидувал да ја убеди сопругата да имаат уште едно дете. Ќе видиме дали наскоро ќе им се оствари желбата.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top