недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 1 ново

Комплетна куќа за 1.000 евра (Видео)

Сè повеќе семејства се одлучуваат за овие алтернативни куќи – колиби. Многу се едноставни за градење, а не чинат многу.


Fantasticna kuca od 1.000 € by ludodobola

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top