недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Го пријавиле за исчезнат – го нашле мртов на „Партизанска”

Mртов маж бил пронајден на улица. Од полицијата информираат дека на улицата „Партизанска“ во 12 часот и 35 минути бил пронајден починат 68-годишниот М.Ј. од Битола.

Тој на 12. месецов бил пријавен за исчезнат.

Телото на починатиот е предадено на обдукција која ќе ги даде сите одговори.

Top