понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 110 ново

Наташа Беквалац и ќерката Хана нападнати на аеродром (Видео)

Поп-пејачката Наташа Беквалац пристигна на белградскиот аеродром на полноќ со ќерка си Хана. Дамите допатуваа од Париз, каде што престојуваа неколку дена. Целта беше пејачката да ја заштити ќерка си од медиумскиот притисок поради нејзиниот развод со Љуба Јовановиќ.

Имено, Наташа и’ го прослави роденденот на својата единица во Дизниленд, но на враќање ги пречека изненадување на аеродромот.

Само што стапнаа на цврста почва, медиумите ги нападнаа. Пејачката настојуваше да избегне секаков контакт со претставниците на „седмата сила“ и не одговори на прашањата за разводот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top