недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 31 ново

Наташа Беквалац и ќерката Хана нападнати на аеродром (Видео)

Поп-пејачката Наташа Беквалац пристигна на белградскиот аеродром на полноќ со ќерка си Хана. Дамите допатуваа од Париз, каде што престојуваа неколку дена. Целта беше пејачката да ја заштити ќерка си од медиумскиот притисок поради нејзиниот развод со Љуба Јовановиќ.

Имено, Наташа и’ го прослави роденденот на својата единица во Дизниленд, но на враќање ги пречека изненадување на аеродромот.

Само што стапнаа на цврста почва, медиумите ги нападнаа. Пејачката настојуваше да избегне секаков контакт со претставниците на „седмата сила“ и не одговори на прашањата за разводот.

Top