недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 1 ново

Ја викаат двојничката на Џенифер Лопез, вие оценете која е поубава (Фото)

Убавата Џесика ѝ стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби Брајант. После тоа, нејзиниот број на следбеници на социјалните мрежи почнал да расте.

Jessica-Burciaga-Mobile-Compatible

Џесика Бурчијага (33) не стана сензација на Инстаграм само поради провокативните фотографии кои ги објавува. Поранешната Плејбој зајачица многумина ја нарекуваат двојничката на Џенифер Лопез.

Таа ѝ стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби Брајант (38). После тоа, нејзиниот број на следбеници на социјалните мрежи почнал да расте.

Профилот на Џесика сега брои повеќе од 1.6 милиони следбеници кои тврдат дека е поубава од Џенифер Лопез.

 

F5F

gallery_5_3

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top