недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 1 ново

Се шушкаше дека чека бебе со Бред Пит – познатата актерка по втор пат стана мајка

kotier

Марион Котијан и Гијом Кане го добија второ дете. Девојчето е родено на 10 март, но дури сега тие ја споделија информацијата во медиумскиот простор.

Двајцата веќе го имаат 5-годишен син Марсел.
Котијар информацијата за својата бременост ја сподели уште во септември, кога се појавија гласини дека меѓу неа и Бред Пит имало афера. Актерката не сакаше да зборува за шпекулациите, но се чувствувала непријатно за изнесените информации во врска со аферата со Бред Пит, и затоа решила категорично да ги отфрли сомнежите.
Котијар и Кане живеат заедно од 2007 година, но немаат официјалено склучено брак.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top