вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 107 ново

Дали е бремена или е дебела? (ФОТО+ВИДЕО)

jelena karleusa
Јелена Карлеуша ретко кога признава дека има несовршености. Сепак, српската дива овој пат отворено си призна дека го пуштила стомачето повеќе од потребно.

jelena karleusa

-Не сум бремена туку дебела, изјави таа, со цел да ги замолчи гласините дека очекува трето дете.

Шпекулациите околу наводната бременост на пејачката се појавија по фотосесијата за магазинот Хелоу, каде синиот фустан едноставно премногу ја оцрта „бремената“ Јелена.

Top