недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Спасете ги уништените чевли (ВИДЕО)

Неколку корисни совети акко од старите чевли да направите нови и да ги спасите омилентите високи потпетици.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top