среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Чекал да пристигне невестата: Погледнете го изразот на лицето на младоженецот кога се свртел (видео)

Ако младоженецот не може да го тргне погледот од невестата додека му приоѓа во венчаница, знајте дека е вистински вљубен. Ова видео го споделила младенците Тајсон и Хејли, а не него е прикажан моментот кога се виделе еден со друг во најубавите изданија. Возбуда, пеперутки во стомакот, е тоа што низ нивните реакции можете да го почувствувате.

 

 

Top