петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Лени Кравиц тајно ја побарал Никол Кидман за сопруга!

Во 2007 година „Венити Фер“ објави дека Никол Кидман е во романтична врска со Лени Кравиц, но таа
тогаш тврдеше дека не сака врска. Сега потврдила дека била со Кравиц и дека била свршена за него.

Оваа информација холивудската актерка Никол Кидман ја споменала во интервју за „Д Едит“, додека
зборувала за соработката со Зое Кравиц на новата серија „Големи мали лаги“, чија извршна продуцентка е Риз Витерспун.

Па, ја познавам Зои Кравиц, бидејќи бев свршеница на нејзиниот татко. Таа ми е како фамилија. Го
сакам Лени, тој е одличен човек, изјавила Никол при едно интервју за магазинот The Edit

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top