понеделник, 25 септември 2017 | Вести денес: 0 ново

Сите на приватна забава кај Анастасија (Видео)

Познато е дека Анастасијаприватна забава на Анастасија!на својот Инстаграм профил често објавува снимки од својот проватен живот, но сега со нејзините следбеници сподели видео на кое покажала како се забавува со своите пријатели.

Доколку се запрашувате како изгледа приватна забава на ќерката на Цеца, и што се случува на нејзе, сега имате шанса да видите.

Top