понеделник, 25 јуни 2018 | Вести денес: 21 ново

Сите сакаат да играат до Омер кога врти оро (Видео)

Актерот Бариш Ардуч или попознат како Омер од турската серија „Вљубениот ерген“, по националност е Албанец.

Во серијата е повлечен и со доста крут карактер, но во приватноста Бариш и тоа како е енергичен, темпераментен и забавен маж што го посакува речиси секоја жена. Погледнете како актерот по кој лудува женската популација знае и прекрасно да игра.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top