понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 80 ново

Ваква Серена Вилијамс досега не сте виделе – позира во танга за познат магазин (Фото)

Легендарната тенисерка на САД, Серена Вилијамс уште еднаш покажа дека има извајано и одлично градено атлетско тело.

C4swxezWQAE-MTw

Taa за познат магазин позираше во монокини, во танга бикини, а на некои фотографии дури и топлес.

Локацијата е прекрасна и се наоѓа на Флорида на една бела песочна плажа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top