вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 127 ново

Ваква Серена Вилијамс досега не сте виделе – позира во танга за познат магазин (Фото)

Легендарната тенисерка на САД, Серена Вилијамс уште еднаш покажа дека има извајано и одлично градено атлетско тело.

C4swxezWQAE-MTw

Taa за познат магазин позираше во монокини, во танга бикини, а на некои фотографии дури и топлес.

Локацијата е прекрасна и се наоѓа на Флорида на една бела песочна плажа.

Top