вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 127 ново

Каролинe Возњацки во жешко издание за „Спорт илустрејтед“ (галерија)

karolina vozniacki 12

Тениската суперѕвезда Каролин Возњацки ја одушеви јавноста со нова жешка фото-сесија за магазинот „Спорт Илистрејтед“.

Трета година по ред, тенисерката од Данска е дел од фото-сесијата на магазинот од САД, а овогодишните слики покажуваат дека одлично си ја врши работата како професионален модел.

Погледнете ги фасцинантните фотографии на Возњацки во секси бикини:

Top