понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 80 ново

Каролинe Возњацки во жешко издание за „Спорт илустрејтед“ (галерија)

karolina vozniacki 12

Тениската суперѕвезда Каролин Возњацки ја одушеви јавноста со нова жешка фото-сесија за магазинот „Спорт Илистрејтед“.

Трета година по ред, тенисерката од Данска е дел од фото-сесијата на магазинот од САД, а овогодишните слики покажуваат дека одлично си ја врши работата како професионален модел.

Погледнете ги фасцинантните фотографии на Возњацки во секси бикини:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top