среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Величествено: Поглед на двете езера од белата Галичица (ВИДЕО)

„Поглед од милион долари“ или величественпоглед на двете езера, Охридското и Преспанското, од белата Галичица.

Уживајте во видеото објавено на социјалните мрежи.

 

Top