недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 11 ново

Величествено: Поглед на двете езера од белата Галичица (ВИДЕО)

„Поглед од милион долари“ или величественпоглед на двете езера, Охридското и Преспанското, од белата Галичица.

Уживајте во видеото објавено на социјалните мрежи.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top