понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 29 ново

Пијан Русин запален скокнал од осми кат… И преживеал! (Видео)

Додека сите млади во светот тежнеат кон таканаречениот рокенролски стил на живот, Русите го живеат од раѓање и го земаат здраво за готово.

Вакви сцени, дефинитивно, се гледаат исклучиво во Русија!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top