понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 19 ново

Замрзнато Охридското Езеро снимено под вода (видео)

Дел од Охридското Езеро поради ниските температури замрзна, а охриѓанец сними како тоа излгледа под вода.

Top