недела, 24 јуни 2018 | Вести денес: 11 ново

Хит фотографија – Снешко се сонча на плажа во Кавала

snesko2

Ледениот бран не ја окова само Србија, туку и поголемиот дел од Европа, па дури и сончевата Грција.

Бројните градови, меѓу кои и Атина, овие денови прекриени се со снег, на голема радост на Грците кои со години немаат видено бела снежна прекривка.

Снегот ги прекри и летувалиштата во кои често одиме на одмор, а тоа го потврдува фотографијата на Снешко на плажата во Кавала.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top