среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 90 ново

Ченинг Тејтум објави разголена фотка од сопругата!

Актерот и танчер Ченинг Тејтум е еден од ретките мажи во Холивуд кој не се срами да покаже колку е заљубен во својата сопруга.

Секој втор пост на Инстаграм Ченинг објавува фотографии и љубовни посвети за својата сопруга Џена Деван Тејтум, а овојпат ги почести обожавателите со нешто повеќе – фотографија на која Џена спие сосем гола! Ова не е првпат Ченинг да објави разголена фотографија од Џена.

1365178510754213958701471280110807n

Top