вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 41 ново

Ченинг Тејтум објави разголена фотка од сопругата!

Актерот и танчер Ченинг Тејтум е еден од ретките мажи во Холивуд кој не се срами да покаже колку е заљубен во својата сопруга.

Секој втор пост на Инстаграм Ченинг објавува фотографии и љубовни посвети за својата сопруга Џена Деван Тејтум, а овојпат ги почести обожавателите со нешто повеќе – фотографија на која Џена спие сосем гола! Ова не е првпат Ченинг да објави разголена фотографија од Џена.

1365178510754213958701471280110807n

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top