сабота, 21 април 2018 | Вести денес: 43 ново

Амал Клуни во широк фустан од Долче и Габана „откри“ дека е бремена

Амал Клуни со својот моден избор налеа гориво во разгорените гласини дека е бремена.

На прикажувањето на филмот „The White Helmets“, славната сопруга на Џорџ Клуни носеше краток широк фустан од Долче и Габана, а на една од фотографиите изгледа како да има трудничко стомаче, па тоа беше сосема доволно за светските медиуми на големо да започнат да шпекулираат дека е во блажена состојба.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top