четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 105 ново

ЈК: Храбар е мажот што сака дива жена

Поп-пејачката Јелена Карлеуша на својот инстаграм-профил објави провокативни фотографии со кои ги воодушеви своите многубројни следбеници. На фотографиите, ЈК позира гола, а интимните делови на телото ги покрива со рацете…

-Храбар е мажот што сака дива жена- порача пејачката во описот на една од фотографиите.

%d1%98%d0%ba

%d1%98%d0%ba2

%d1%98%d0%ba3

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top