понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 40 ново

ЈК: Храбар е мажот што сака дива жена

Поп-пејачката Јелена Карлеуша на својот инстаграм-профил објави провокативни фотографии со кои ги воодушеви своите многубројни следбеници. На фотографиите, ЈК позира гола, а интимните делови на телото ги покрива со рацете…

-Храбар е мажот што сака дива жена- порача пејачката во описот на една од фотографиите.

%d1%98%d0%ba

%d1%98%d0%ba2

%d1%98%d0%ba3

Top