понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Не можеше да ги запре солзите: Ким Кардашијан за првпат проговори за траумата од грабежот (Видео)

По неколкумесечниот молк и повлекување од јавноста, Ким Кардашијан конечно се отвори за трауматичното искуство кога беше ограбена во хотелска соба во Париз.

Во новата епизода од нејзиното семејно реално шоу, Ким низ солзи им раскажува на своите сестри Кортни и Клои за моментот кога ограбувачите ѝ впериле пиштол: “Во тој момент мислев дека ако се свртам ќе ме застрелаат во грбот. Само кога ќе помислам на тоа ужасно се вознемирувам”, вели Ким.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top