вторник, 21 февруари 2017 | Вести денес: 100 ново

Не можеше да ги запре солзите: Ким Кардашијан за првпат проговори за траумата од грабежот (Видео)

По неколкумесечниот молк и повлекување од јавноста, Ким Кардашијан конечно се отвори за трауматичното искуство кога беше ограбена во хотелска соба во Париз.

Во новата епизода од нејзиното семејно реално шоу, Ким низ солзи им раскажува на своите сестри Кортни и Клои за моментот кога ограбувачите ѝ впериле пиштол: “Во тој момент мислев дека ако се свртам ќе ме застрелаат во грбот. Само кога ќе помислам на тоа ужасно се вознемирувам”, вели Ким.

Top