четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Вака Босанец се забавува на -30 степени

Поради големите минуси повеќето избегнуваат излегување надвор, додека други добро се забавуваат.
Следнава снимка на Босанец пкажува како направил необичен експеримент со врела вода при надворешна температура од минус 30 степени.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top