вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 76 ново

Вака Босанец се забавува на -30 степени

Поради големите минуси повеќето избегнуваат излегување надвор, додека други добро се забавуваат.
Следнава снимка на Босанец пкажува како направил необичен експеримент со врела вода при надворешна температура од минус 30 степени.

Top