понеделник, 20 февруари 2017 | Вести денес: 127 ново

Мислеше дека никој не ја гледа: Манекенката прошета гола на тераса (Фото)

Манекенката Хајди Клум топлес се прошета на терасата во хотел во Мајами во кој се одмарала со своето момче Вито Шнабел.

djksghasgjhadfjkghfdajkgjkdsaf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хајди излезе на балкон и гола безгрижно се шеташе, веројатно претпоставувајќи дека папараците не би ја фотографирале.

Top