четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 105 ново

Мислеше дека никој не ја гледа: Манекенката прошета гола на тераса (Фото)

Манекенката Хајди Клум топлес се прошета на терасата во хотел во Мајами во кој се одмарала со своето момче Вито Шнабел.

djksghasgjhadfjkghfdajkgjkdsaf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хајди излезе на балкон и гола безгрижно се шеташе, веројатно претпоставувајќи дека папараците не би ја фотографирале.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top