понеделник, 21 мај 2018 | Вести денес: 92 ново

Шок на Златните глобуси: Рајан Рејнолдс се бакна со Ендру Гарфилд (Видео)

Камерата случајно го снимила моментот кога славните актери се бакнале. Бакнежот го видела и сопругата на Рајан Рејнолдс, актерката Блејк Лајвли која не се шокирала, туку се смеала со останатите гости на масата.

Рајан Гослинг (36) чекорел кон подиумот каде што му ја врачиле наградата за најдобар актер во филмот „La La Land“. Додека камерата го следела неговото одење, успеала да го „фати“ најчудниот момент на доделувањето на Златните глобуси. Имено, Рајан Рејнолдс (40) го бакнал Ендру Гарфилд (33).

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top