сабота, 16 декември 2017 | Вести денес: 0 ново

Без мраз

– Добар ден. Кафе или чај? …
– Антифриз. Дупли.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top