вторник, 22 мај 2018 | Вести денес: 0 ново

Црвениот килим на 74. „Златни глобуси“ (ГАЛЕРИЈА)

Почна сезоната на награди во Холивуд, а со тоа и тивкиот наптревар меѓу дизајнерите за најдобро облечени ѕвезди на црвениот килим. Погледнете ги овогодинешните фустани, а овде добитниците на „Златни глобуси 2017“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top