вторник, 21 ноември 2017 | Вести денес: 122 ново

Црвениот килим на 74. „Златни глобуси“ (ГАЛЕРИЈА)

Почна сезоната на награди во Холивуд, а со тоа и тивкиот наптревар меѓу дизајнерите за најдобро облечени ѕвезди на црвениот килим. Погледнете ги овогодинешните фустани, а овде добитниците на „Златни глобуси 2017“.

Top