петок, 20 октомври 2017 | Вести денес: 111 ново

Ти не си нормален: Кандидат ја нападна Карлеуша додека пееше (Видео)

Невзад Чамџиќ(29) од Травник, Босна и Херцеговија се претстави во првиот круг од „Ѕвездите на Гранд“ со песната „Љуби ме по сечању“ од Адил и „Кише јесење“ од Младен Војчиќ.

jelena-karleusa-foto-printscreen-1483829925-1074991-650x439

По првата песна за која освои три гласа, кандидатот на втората песна откачи, а потоа и пријде на Јелена Карлеуша да и пее на увце, а таа зачудено го гледаше.

jelena-karleusa-foto-printscreen-1483829946-1074993

„Ти не си нормален“, му кажа таа, а тој и возврати „А кој од познатите е нормален?“

Невзад помина понатаму.

Top