понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 1 ново

Русинка со длабоко деколте ги излуде сите – Аца Лукас и рече дека е подобра риба од Карлеуша (Видео)

Во синоќешното издание на „Ѕвездите на Гранд“, настана хаос кога на сцената се појави Диана Михајловиќ (22) од Скобаља, а уште кога членовите на жирито слушнаа дека мајка и е Русинка, почна лудница.

555-620x350

Дина со својот секси настап и огромни гради ги остави сите без текст, а своето воодушевување не го криеше ни Аца Лукас кој и рече дека многу потсетува на Јелена Карлеуша на почетокот на кариерата, само што Диана е многу подобра риба од Јелена!

Се разбира, ни Карлеуша не пропушти можност да му возврати на Лукас…

Погледнете го настапот на Диана Михајловиќ (премотајте на 57:50):

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top