четврток, 21 јуни 2018 | Вести денес: 0 ново

Лазаров со специјални патики на СП (фото)

Капитенот на македонската машка ракометна репрезентација Кирил Лазаров на претстојното Светско првенство (СП) ќе настапи со специјални патики.

Патиките се во бојата на националниот тим, црвени со жолто, на нив е впишано презимето на Лазаров и неговиот број седум.
lazarov-so-specijalni-patiki

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top