понеделник, 23 април 2018 | Вести денес: 0 ново

Кеба е победник за најлоша фризура во 2016 година (фото)

keba

И официјално свекорот на Северина фолк пејачот Драган Којиќ Кеба ја понесе титулата за најлоша фризура во 2016 година.

Не е познато дали целта му била да изгледа како Жељко Самарџиќ или Ричард Гир, но факт е дека Кеба не успеал во својата намера.

Сепак еден е Кеба!

screenshot_3-4

screenshot_2-6

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top