недела, 19 ноември 2017 | Вести денес: 22 ново

Кеба е победник за најлоша фризура во 2016 година (фото)

keba

И официјално свекорот на Северина фолк пејачот Драган Којиќ Кеба ја понесе титулата за најлоша фризура во 2016 година.

Не е познато дали целта му била да изгледа како Жељко Самарџиќ или Ричард Гир, но факт е дека Кеба не успеал во својата намера.

Сепак еден е Кеба!

screenshot_3-4

screenshot_2-6

Top