четврток, 19 април 2018 | Вести денес: 102 ново

Пукна тиквата меѓу Рада и Саша Поповиќ, таа дрско се поздрави од Гранд

Рада Манојловиќ дефинитивно одлучи да ја напушти Гранд продукција и тоа поради снаата на Брена, Александра Пријовиќ.

Рада заминува бидејки и е љубоморна на Александра, девојката на синот на Брена и смета дека треба да стави крај на тоа што продукцијата почнала да ја третира само како замена во последен момент.

-Ми здодеа новопечени ѕвездички да ставаш во прв план, а јас да ти ги потполнувам дупките во емисиите кога другите ќе те извисат. Затоа ќе побарам друг издавач, му порача Рада на Саша.

Таа веќе нема договор со Гранд и сега е слободна. Однесувањето на Саша го доживеа како предавство и тешко и падна што е злоупотребена.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top