четврток, 30 март 2017 | Вести денес: 144 ново

Естрадна војна на повидок: Пријовиќ се сликаше со Цеца, па Карлеуша почна да напаѓа

По ова што ќе го видите сега никој не гарантира мирна 2017 година кога станува збор за односот на Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ!

Имено, откако Александра Пријовиќ на својот Инстаграм профил објавила фотографија со Цеца Ражнатовиќ, која синоќа присуствуваше на нејзиниот настап, Јелена без влакна на јазикот остави брутален коментар под фотографијата.

srg5dt4ht4hf54hgfyj45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По овај коментар на Карлеуша Александра Пријовиќ спорната фотографија ја избриша, а набргу потоа ја постави истата со следниов опис:

f3j13ygj3gyujk3u54jk354uj

– „Првенствено сакам мојот „Инстаграм“ профил да биде место на кое се шири позиривна енергија. Уште еднаш сите најубави драги мои, да сте ми живи здрави позитивни успешни и среќни. Ве сакам и ве бакнувам“, напиша Александра.

Top