понеделник, 21 мај 2018 | Вести денес: 92 ново

Ѕвезди- зависници од тетовирање (фото)

Бројката на познати личности кои буквално се зависни од тетоважи од ден на ден се зголемува. Тие на дело потврдуваат дека една е како ниту една, две се непарен број , по третата доаѓа четврта…

Одвоивме некои од светските познати личности кои веќе не ги бројат на своите тетоважи.

Арон Чалмерс

Арон Чалмерс

Арон Чалмерс

Арон Чалмерс

Адам Левин

Адам Левин

Абер Роуз

Абер Роуз

Черил Кол

Черил Кол

Крис Браун

Крис Браун

Дејвид Бекам

Дејвид Бекам

Хари Стајлс

Хари Стајлс

Џејсон Деруло

Џејсон Деруло

Џастин Бибер

Џастин Бибер

Џастин Бибер

Џастин Бибер

Мајли Сајрус

Мајли Сајрус

Ријана

Ријана

Еминем

Еминем

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top